PostHeaderIcon Raspored utakmica 3. tjedan

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

3. TJEDAN TURNIRA

PETAK (25.01.), SUBOTA (26.01.) i NEDJELJA (27.01.)

 

PETAK, 25.01.2019.



18:50 UŠR PURGA : BILIKUM PETKOM
(v6.)
19:40 UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA : CENTAR ŠKUDAR VETERANI (v4.)
20:30 LEPOGLAVA VETERANI : MARINO GRADNJA (v7.)
21:20 BEDNJA VETERANI : MARINO GRADNJA (v7.)


SUBOTA, 26.01.2019.
16:00 STILL TRANSPORT
: DRVODJELAC (7.)
17:00 MNK VRBNO : PUSTI DUH (13.)
18:00 KMN MAJOLKA : NBD (6.)
19:00 SD ĐURMANEC : CB MYSTERY (10.)
20:00 VETERANI BEDNJA : DSR LANČIĆ KNAPIĆ (v7.)
21:00 MAGOI DRAŠKOVIĆ : AUTO SALON KLARIĆ (14.)
22:00 COJONES : IPA 192 PU VARAŽDINSKA (v3.)


NEDJELJA, 27.01.2019.
09:40 MS - INTERART : HUDEK TRGOTRANS (v2.)
10:30 GRADITELJSTVO MERKAŠ : PODGORJE (1.)
11:20 ŠUG GORNJA ŠEMNICA : HUDEK TRGOTRANS (v2.)
12:10 MAGOI DRAŠKOVIĆ : ADRIATIC OSIGURANJE (14.)
13:00 TOMO D.O.O. : KARDAN TIM (8.)
13:50 LEPOGLAVA VETERANI : DSR LANČIĆ KNAPIĆ (v7.)
14:40 MNK DRUŠKOVEC : KAVANA IVANA (5.)
15:30 NK IVANČICA VETERANI : SPH (v5.)
16:20 FENČ I PRIJATELJI : UŠR CVETLIN (11.)
17:10 GREGUR INVEST : BIČAKI (9.)
18:00 KIMN & PRIJATELJI : ŽUTA MINUTA (3.)
18:50 RISEK STROJNA OBRADA METALA : NISKOGRADNJA VEVEREC (4.)



 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

 
LISTA STRIJELACA-vet
12 Dragutin Dlesk(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA veterani)
7 Danijel Denžić(MARINO GRADNJA)
6 Željko Bedeković(DSR CRNA MAČKA)
6 Mario Antolković(DSR CRNA MAČKA)
5 Darko Gladović(LEPOGLAVA veterani)
5 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 103478
Trenutno aktivnih Gostiju: 14 
POSLJEDNJI REZULTATI
17-02-2019 19:00
HUDEK TRGOTRANS 0 : 1 ASO PONOS
17-02-2019 16:00
TORNADO 8 : 6 JANKE I MARKE
16-02-2019 21:00
TORNADO 4 : 6 ASO PONOS
16-02-2019 18:00
HUDEK TRGOTRANS 6 : 2 JANKE I MARKE
10-02-2019 22:10
KIMN & PRIJATELJI 3 : 4 ASO PONOS
10-02-2019 18:50
TORNADO 4 : 1 FENČ I PRIJATELJI
10-02-2019 18:00
NISKOGRADNJA VEVEREC 2 : 5 JANKE I MARKE
10-02-2019 14:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 1 : 6 HUDEK TRGOTRANS
09-02-2019 21:50
ASO PONOS 3 : 1 DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA
09-02-2019 21:00
HUDEK TRGOTRANS 4 : 1 KMN MAJOLKA
LISTA STRIJELACA
15 Kristijan Leljak(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
8 Luka Modrić(CB SLOBODA)
7 Stjepan Oštrek(HUDEK TRGOTRANS)
7 Marko Žuliček(KIMN & PRIJATELJI)
6 Josip Cvilko(ASO PONOS)
6 Denis Bartolec(FENČ I PRIJATELJI)
6 Robert Malnar(TORNADO)
6 Saša Hojski(TORNADO)
6 Renato Vrbanić(TRAKOŠĆAN)
6 Matic Kmetec(KMN MAJOLKA)
5 Nikola Sajko(FENČ I PRIJATELJI)
5 Tomica Korpar(HUDEK TRGOTRANS)
5 Silvio Kostanjevec(TRAKOŠĆAN)
4 Ivan Režić(TORNADO)
4 Kristijan Kresonja(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
4 Dejan Slunjski(TORNADO)
4 Mislav Čuček(JANKE I MARKE)
4 Alen Kovačec(HUDEK TRGOTRANS)
4 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Nikola Grgec(NISKOGRADNJA VEVEREC)
3 Marko Tušek(JANKE I MARKE)
3 Luka Papec(KAVANA IVANA)
3 Kristijan Osredečki(RISEK STROJNA OBRADA METALA)
3 Miroslav Blagec(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
SLJEDEĆE UTAKMICE