PostHeaderIcon Raspored utakmica 2. tjedan

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

2. TJEDAN TURNIRA

PETAK (18.01.), SUBOTA (19.01.) i NEDJELJA (20.01.)

 

PETAK, 18.01.2019.



18:50 DŠR LANČIĆ KNAPIĆ : MARINO GRADNJA (v7.)
19:40 LEPOGLAVA VETERANI : VETERANI BEDNJA (v7.)
20:30 AUTO SALON KLARIĆ : ADRIATIC OSIGURANJE (14.)
21:20 IPA 192 PU VARAŽDINSKA : ZBRDA ZDOLA (v3.)


SUBOTA, 19.01.2019.
15:30 MALI AJAX
: NBD BEDEKOVČINA (6.)
16:20 KIMN & UDVDR : M KLUB (v1.)
17:10 ŠUG GORNJA ŠEMNICA : MS INTERART (v2.)
18:00 CENTAR ŠKUDAR VETERANI : X TIM (v4.)
18:50 FENČ I PRIJATELJI : FOOTBAL & GASTRO TIM (11.)
19:40 GRADITELJSTVO MERKAŠ : MNK JESENJE (1.)
20:30 KIMN & PRIJATELJI : KLENOVNIK (4.)
21:20 CB SLOBODA : TOMO D.O.O. (8.)
NEDJELJA, 20.01.2019.
09:40 BEDNJA : KAVANA IVANA (5.)
10:30 JAVOR : ADRIATIC OSIGURANJE (14.)
11:20 NK IVANČICA : UŠR VIŠNJICA (v5.)
12:10 PUSTI DUH : JANKE I MARKE (13.)
13:00 NISKOGRADNJA VEVEREC : AP TONI (4.)
13:50 HUDEK TRGOTRANS : BIČAKI (9.)
14:40 DC10 TRANSPORTI ŽIVINA : CB MISTERY (10.)
15:30 GREGUR INVEST : HUDEK TRGOTRANS (9.)
16:20 ASO PONOS : STOLARIJA TOMISLAV (12.)
17:10 TRAKOŠĆAN : ASO PONOS (12.)
18:00 TORNADO : UM GREDENEC (2.)
18:50 UŠR PURGA : DSR CRNA MAČKA (v6.)
19:40 TORNADO : DŠR ŽAROVNICA (2.)
20:30 BILIKUM PETKOM : DSR CRNA MAČKA (v6.)

 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

 
LISTA STRIJELACA-vet
12 Dragutin Dlesk(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA veterani)
7 Danijel Denžić(MARINO GRADNJA)
6 Željko Bedeković(DSR CRNA MAČKA)
6 Mario Antolković(DSR CRNA MAČKA)
5 Darko Gladović(LEPOGLAVA veterani)
5 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 103486
Trenutno aktivnih Gostiju: 34 
POSLJEDNJI REZULTATI
17-02-2019 19:00
HUDEK TRGOTRANS 0 : 1 ASO PONOS
17-02-2019 16:00
TORNADO 8 : 6 JANKE I MARKE
16-02-2019 21:00
TORNADO 4 : 6 ASO PONOS
16-02-2019 18:00
HUDEK TRGOTRANS 6 : 2 JANKE I MARKE
10-02-2019 22:10
KIMN & PRIJATELJI 3 : 4 ASO PONOS
10-02-2019 18:50
TORNADO 4 : 1 FENČ I PRIJATELJI
10-02-2019 18:00
NISKOGRADNJA VEVEREC 2 : 5 JANKE I MARKE
10-02-2019 14:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 1 : 6 HUDEK TRGOTRANS
09-02-2019 21:50
ASO PONOS 3 : 1 DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA
09-02-2019 21:00
HUDEK TRGOTRANS 4 : 1 KMN MAJOLKA
LISTA STRIJELACA
15 Kristijan Leljak(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
8 Luka Modrić(CB SLOBODA)
7 Stjepan Oštrek(HUDEK TRGOTRANS)
7 Marko Žuliček(KIMN & PRIJATELJI)
6 Josip Cvilko(ASO PONOS)
6 Denis Bartolec(FENČ I PRIJATELJI)
6 Robert Malnar(TORNADO)
6 Saša Hojski(TORNADO)
6 Renato Vrbanić(TRAKOŠĆAN)
6 Matic Kmetec(KMN MAJOLKA)
5 Nikola Sajko(FENČ I PRIJATELJI)
5 Tomica Korpar(HUDEK TRGOTRANS)
5 Silvio Kostanjevec(TRAKOŠĆAN)
4 Ivan Režić(TORNADO)
4 Kristijan Kresonja(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
4 Dejan Slunjski(TORNADO)
4 Mislav Čuček(JANKE I MARKE)
4 Alen Kovačec(HUDEK TRGOTRANS)
4 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Nikola Grgec(NISKOGRADNJA VEVEREC)
3 Marko Tušek(JANKE I MARKE)
3 Luka Papec(KAVANA IVANA)
3 Kristijan Osredečki(RISEK STROJNA OBRADA METALA)
3 Miroslav Blagec(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
SLJEDEĆE UTAKMICE