PostHeaderIcon Raspored utakmica 4. tjedan

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

4. TJEDAN TURNIRA

SUBOTA (02.02.) i NEDJELJA (03.02.)

 

 

- ZAPISNIK IZVLAČENJA -

SENIORI

- TABLICA USPJEŠNOSTI

- SHEMA 1/8 finala

 

VETERANI

- TABLICA USPJEŠNOSTI

- SHEMA 1/4 finala

 

SUBOTA, 02.02.2019.
16:00 BEDNJA (13.) :
KAVANA IVANA (20.) (_:_)
16:50 DSR CRNA MAČKA (5.) : M KLUB (12.) (_:_)
17:40 NK IVANČICA VETERANI (7.) : ZBRDA ZDOLA (10.) (_:_)
18:30 TRAKOŠĆAN (16.) : ADRIATIC OSIGURANJE (17.) (_:_)
19:20 UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA (4.) : MARINO GRADNJA (13.) (_:_)
20:10 ASO PONOS (6.) : MNK JESENJE (27.) (_:_)
21:00
MAGOI DRAŠKOVIĆ (10.) : NBD (23.) (_:_)


NEDJELJA, 03.02.2019.
11:20 HUDEK TRGOTRANS (8.) : UM GREDENC (25.) (_:_)
12:10 LEPOGLAVA VETERANI (6.) : BILIKUM PETKOM (11.) (_:_)
13:00 DRVODJELAC (12.) : JANKE I MARKE (21.) (_:_)
13:50 FENČ I PRIJATELJI (7.) : SD ĐURMANEC (27.) (_:_)
14:40 CB SLOBODA (5.) : ŽUTA MINUTA (28.)

(_:_)

15:30 GREGUR INVEST D.O.O. (15.)
: STIL TRANSPORT (18.) (_:_)
16:20 KMN MAJOLKA (9.) : FOOTBALL & GASTRO TIM (24.) (_:_)
17:10 IPA 192 PU VARAŽDINSKA : SPH IVANEC (14.) (_:_)
18:00 MS-INTERART (8.) : CENTAR ŠKUDAR VETERANI (9.) (_:_)
18:50 PUSTI DUH (14.) : RISEK STROJNA OBR. METALA (19.) (_:_)
19:40 DC-10 TRANS. ŽIVINA (11.)
: TOMO D.O.O. (22.) (_:_)

 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

 
LISTA STRIJELACA-vet
12 Dragutin Dlesk(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA veterani)
7 Danijel Denžić(MARINO GRADNJA)
6 Željko Bedeković(DSR CRNA MAČKA)
6 Mario Antolković(DSR CRNA MAČKA)
5 Darko Gladović(LEPOGLAVA veterani)
5 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 104020
Trenutno aktivnih Gostiju: 40 
POSLJEDNJI REZULTATI
17-02-2019 19:00
HUDEK TRGOTRANS 0 : 1 ASO PONOS
17-02-2019 16:00
TORNADO 8 : 6 JANKE I MARKE
16-02-2019 21:00
TORNADO 4 : 6 ASO PONOS
16-02-2019 18:00
HUDEK TRGOTRANS 6 : 2 JANKE I MARKE
10-02-2019 22:10
KIMN & PRIJATELJI 3 : 4 ASO PONOS
10-02-2019 18:50
TORNADO 4 : 1 FENČ I PRIJATELJI
10-02-2019 18:00
NISKOGRADNJA VEVEREC 2 : 5 JANKE I MARKE
10-02-2019 14:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 1 : 6 HUDEK TRGOTRANS
09-02-2019 21:50
ASO PONOS 3 : 1 DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA
09-02-2019 21:00
HUDEK TRGOTRANS 4 : 1 KMN MAJOLKA
LISTA STRIJELACA
15 Kristijan Leljak(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
8 Luka Modrić(CB SLOBODA)
7 Stjepan Oštrek(HUDEK TRGOTRANS)
7 Marko Žuliček(KIMN & PRIJATELJI)
6 Josip Cvilko(ASO PONOS)
6 Denis Bartolec(FENČ I PRIJATELJI)
6 Robert Malnar(TORNADO)
6 Saša Hojski(TORNADO)
6 Renato Vrbanić(TRAKOŠĆAN)
6 Matic Kmetec(KMN MAJOLKA)
5 Nikola Sajko(FENČ I PRIJATELJI)
5 Tomica Korpar(HUDEK TRGOTRANS)
5 Silvio Kostanjevec(TRAKOŠĆAN)
4 Ivan Režić(TORNADO)
4 Kristijan Kresonja(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
4 Dejan Slunjski(TORNADO)
4 Mislav Čuček(JANKE I MARKE)
4 Alen Kovačec(HUDEK TRGOTRANS)
4 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Nikola Grgec(NISKOGRADNJA VEVEREC)
3 Marko Tušek(JANKE I MARKE)
3 Luka Papec(KAVANA IVANA)
3 Kristijan Osredečki(RISEK STROJNA OBRADA METALA)
3 Miroslav Blagec(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
SLJEDEĆE UTAKMICE