PostHeaderIcon Karlovacko KUP Lepoglava

Utakmica
10.02.2019. (NEDJELJA)
TORNADO 4 : 1
FENČ I PRIJATELJI
10-02-2019 18:50
 Saša Hojski 3" 12"  Patrik Pasariček
 Nikica Škerbić 20"  
 Saša Hojski 20"  
 Saša Hojski 22"  
 Saša Hojski 27"  
 Robert Malnar 38"  
Info
LISTA STRIJELACA-vet
12 Dragutin Dlesk(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA veterani)
7 Danijel Denžić(MARINO GRADNJA)
6 Željko Bedeković(DSR CRNA MAČKA)
6 Mario Antolković(DSR CRNA MAČKA)
5 Darko Gladović(LEPOGLAVA veterani)
5 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 104017
Trenutno aktivnih Gostiju: 24 
POSLJEDNJI REZULTATI
17-02-2019 19:00
HUDEK TRGOTRANS 0 : 1 ASO PONOS
17-02-2019 16:00
TORNADO 8 : 6 JANKE I MARKE
16-02-2019 21:00
TORNADO 4 : 6 ASO PONOS
16-02-2019 18:00
HUDEK TRGOTRANS 6 : 2 JANKE I MARKE
10-02-2019 22:10
KIMN & PRIJATELJI 3 : 4 ASO PONOS
10-02-2019 18:50
TORNADO 4 : 1 FENČ I PRIJATELJI
10-02-2019 18:00
NISKOGRADNJA VEVEREC 2 : 5 JANKE I MARKE
10-02-2019 14:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 1 : 6 HUDEK TRGOTRANS
09-02-2019 21:50
ASO PONOS 3 : 1 DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA
09-02-2019 21:00
HUDEK TRGOTRANS 4 : 1 KMN MAJOLKA
LISTA STRIJELACA
15 Kristijan Leljak(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
8 Luka Modrić(CB SLOBODA)
7 Stjepan Oštrek(HUDEK TRGOTRANS)
7 Marko Žuliček(KIMN & PRIJATELJI)
6 Josip Cvilko(ASO PONOS)
6 Denis Bartolec(FENČ I PRIJATELJI)
6 Robert Malnar(TORNADO)
6 Saša Hojski(TORNADO)
6 Renato Vrbanić(TRAKOŠĆAN)
6 Matic Kmetec(KMN MAJOLKA)
5 Nikola Sajko(FENČ I PRIJATELJI)
5 Tomica Korpar(HUDEK TRGOTRANS)
5 Silvio Kostanjevec(TRAKOŠĆAN)
4 Ivan Režić(TORNADO)
4 Kristijan Kresonja(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
4 Dejan Slunjski(TORNADO)
4 Mislav Čuček(JANKE I MARKE)
4 Alen Kovačec(HUDEK TRGOTRANS)
4 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Nikola Grgec(NISKOGRADNJA VEVEREC)
3 Marko Tušek(JANKE I MARKE)
3 Luka Papec(KAVANA IVANA)
3 Kristijan Osredečki(RISEK STROJNA OBRADA METALA)
3 Miroslav Blagec(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
SLJEDEĆE UTAKMICE