PostHeaderIcon Karlovacko KUP Lepoglava

PostHeaderIcon Raspored utakmica 5. tjedan

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

4. TJEDAN TURNIRA

SUBOTA (09.02.) i NEDJELJA (10.02.)

 

SHEMA 1/4 FINALA SENIORI

SHEMA 1/4 FINALA VETERANI

 

SUBOTA, 09.02.2019. (1/8 fin - SENIORI)
16:00 FENČ I PRIJATELJI(7.)
:
MAGOI DRAŠKOVIĆ(10.)
(8:1)
16:50 CB SLOBODA(5.)
: JANKE I MARKE(12.)
(0:5)
17:40 GRADITELJSTVO MERKAŠ(1.)
: TREKOŠĆAN(16.)
(4:2)
18:30 NISKOGRADNJA VEVEREC(4.)
: KAVANA IVANA(13.)
(6:3)
19:20 TORNADO(2.)
: GREGUR INVEST(15.)
(2:0)
20:10 KIMN & PRIJATELJI(3.)
: PUSTI DUH (14.)
(8:1)
21:00
HUDEK TRGOTRANS (8.)
: MNK MAJOLKA (9.)
(4:1)
21:50 ASO PONOS (6.) : DC-10 TRANSPORTI ŽIVINA (11.)

1:1

(3:1)




NEDJELJA, 10.02.2019. (1/4 fin - SENIORI i VETERANI)
13:00 ŠUG G. ŠEMNICA (2.)
: NK IVANČICA VETERANI (7.)
(4:1)
14:00 GRADITELJSTVO MERKAŠ (1.)
: HUDEK TRGOTRANS (8.)
(1:6)
18:00 NISKOGRADNJA VEVEREC (4.)
: JANKE I MARKE (5.)
(2:5)
18:50 TORNADO (2.)
: FENČ I PRIJATELJI (7.)
(4:1)
19:40 UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA (4.)
: DSR CRNA MAČKA (5.)

(1:8)

20:30 KIMN & UBB (1.)
: MS INTERART (8.)
(0:3)
21:20 IPA 192 PU VARAŽDINSKA (3.)
: LEPOGLAVA VETERANI (6.)
(3:0)
22:10 KIMN & PRIJATELJI (3.)
: ASO PONOS (6.)
(3:4)



 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

CB SLOBODA (5.)
 
Više članaka...
LISTA STRIJELACA-vet
12 Dragutin Dlesk(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA veterani)
7 Danijel Denžić(MARINO GRADNJA)
6 Željko Bedeković(DSR CRNA MAČKA)
6 Mario Antolković(DSR CRNA MAČKA)
5 Darko Gladović(LEPOGLAVA veterani)
5 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 104018
Trenutno aktivnih Gostiju: 31 
POSLJEDNJI REZULTATI
17-02-2019 19:00
HUDEK TRGOTRANS 0 : 1 ASO PONOS
17-02-2019 16:00
TORNADO 8 : 6 JANKE I MARKE
16-02-2019 21:00
TORNADO 4 : 6 ASO PONOS
16-02-2019 18:00
HUDEK TRGOTRANS 6 : 2 JANKE I MARKE
10-02-2019 22:10
KIMN & PRIJATELJI 3 : 4 ASO PONOS
10-02-2019 18:50
TORNADO 4 : 1 FENČ I PRIJATELJI
10-02-2019 18:00
NISKOGRADNJA VEVEREC 2 : 5 JANKE I MARKE
10-02-2019 14:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 1 : 6 HUDEK TRGOTRANS
09-02-2019 21:50
ASO PONOS 3 : 1 DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA
09-02-2019 21:00
HUDEK TRGOTRANS 4 : 1 KMN MAJOLKA
LISTA STRIJELACA
15 Kristijan Leljak(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
8 Luka Modrić(CB SLOBODA)
7 Stjepan Oštrek(HUDEK TRGOTRANS)
7 Marko Žuliček(KIMN & PRIJATELJI)
6 Josip Cvilko(ASO PONOS)
6 Denis Bartolec(FENČ I PRIJATELJI)
6 Robert Malnar(TORNADO)
6 Saša Hojski(TORNADO)
6 Renato Vrbanić(TRAKOŠĆAN)
6 Matic Kmetec(KMN MAJOLKA)
5 Nikola Sajko(FENČ I PRIJATELJI)
5 Tomica Korpar(HUDEK TRGOTRANS)
5 Silvio Kostanjevec(TRAKOŠĆAN)
4 Ivan Režić(TORNADO)
4 Kristijan Kresonja(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
4 Dejan Slunjski(TORNADO)
4 Mislav Čuček(JANKE I MARKE)
4 Alen Kovačec(HUDEK TRGOTRANS)
4 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Nikola Grgec(NISKOGRADNJA VEVEREC)
3 Marko Tušek(JANKE I MARKE)
3 Luka Papec(KAVANA IVANA)
3 Kristijan Osredečki(RISEK STROJNA OBRADA METALA)
3 Miroslav Blagec(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
SLJEDEĆE UTAKMICE